FSP Case | S120 | Black | Mid Tower | Power supply included No
- TootjadFSP
- Mudel: S120-B
- Saadavus: 5
-
29€
FSP Case | S120 | Black | Mid Tower | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 1 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid Tower |
| Laienduspesad | 4 |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | FSP |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | S120 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Micro ATX, Mini-ITX |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fsp case s120 black mid tower power supply included no, s120-b, fsp, korpused






